Paskelbtos ekskursijų “Modernaus meno keliais” su gidu datos. Kviečiame registruotis ir keliauti kartu


Kauno modernaus meno fondas įsilieja į #Kaunas2022KultūrosSostinė programą, kviesdamas keliauti „Modernaus meno keliais“ ir pažinti iškilius Kaune kūrusius vėlyvojo modernizmo menininkus – tapytojus. Kauniečiams ir miesto svečiams paruoštas išskirtinis maršrutas padės pažinti ne tik jų kūrybą, bet ir atrasti naujas miesto erdves, alsuojančias meno istorija. Kviečiame registruotis į ekskursiją su gidu.

Ekskursijos vyks Rugpjūčio 25, Rugsėjo 8, 15, 22 ir 29 dienomis, 18 val. Ekskursijų su gidu trukmė – 1,5 val. Norint dalyvauti, būtina užsiregistruoti ir atsiųsti savo kontaktus el. paštu [email protected]. Ekskursijos yra mokamos, kaina: 5 EUR, atsiskaityti galima pavedimu arba vietoje ekskursijos dieną. Užsiregistravus į ekskursiją, Jums bus atsiųsta sąskaita faktūra.

Renkamės 18 val. Lietuvos Dailininkų sąjungos ir “Skliauto” kiemelyje, Rotušės a. 26.

„Rengdami kelionę „Modernaus meno keliais“, mes galvojome apie praeito amžiaus dailininkus, vaikščiojusius savo keliais ir apie jų paliktus pėdsakus šiandieniniame mieste. Šis dailininkų maršrutas skiriasi nuo įprastų. Maršruto kelionė sudėliota ne tiek iš menui įprastų taškų, tokių kaip memorialiniai namai ar muziejai, bet iš mažiau ar daugiau žinomų miestų vietų, kurios miestiečiams ne visada asocijuojasi su menu,“ – pasakoja projekto kuratorė ir maršruto kūrėja menotyrininkė Kristina Budrytė-Genevičė.

2022-07-8